Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käevõru valmistamise komplekt |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Tüüp | Bracelet |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 187 g |
| Pakendi tüüp | Karp |