Tootja: Lena
Mudel: 42629
EAN: 4006942842209
Lena 42629. Toote tüüp: Laste käsitöökomplekt, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed: Värvipaber, Silmad, Torupuhastajad, Ergutustutid, Ribad, Toote värv: Mitmevärviline. Tükkide arv: 800 tk. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Handicraft Box green | €17.99 |
|
mts.ee |
Lena 42629 art/craft toy | €26.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed | Värvipaber, Silmad, Torupuhastajad, Ergutustutid, Ribad |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 800 tk |
| Säilituskarp | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 355 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 353 g |
| Pakendi tüüp | Karp |