| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos 60443 | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |