| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Piatnik (402625) | €23.14 |
|
m79.lv |
Piatnik Brak danych (402625) 402625 (5700002003492) | €24.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 104 tk |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Teema | Creatto |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 46 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| (cdm) lisakasutus | Hoonesisene |