Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 320 g |
| Pakendi ruumala | 481 cm³ |
| Põhikasti (välimise) laius | 165 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 222 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 105 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 658 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Funktsioonid | |
| Transformatsioonide arv | 2 |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Materjal | Plast |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Muud funktsioonid | |
| Aasta | 2022 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Pakendi laius | 82 mm |
| Pakendi sügavus | 38 mm |
| Pakendi kõrgus | 191 mm |
| Pakendi kaal | 95 g |