| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Pen krihvel 20 g Punane | €133.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme ühilduvus | Universaalne |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Studio Surface Laptop Surface Book Surface Pro¹ Surface Pro 4 Surface Pro 3 Surface 3 Pen Tip Kit |
| Toote värv | Punane |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Bluetooth | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Laius | 9,7 mm |
| Sügavus | 9,7 mm |
| Kõrgus | 146,1 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |