| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo GX80K32884 stylus pen Black 20 g | €59.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Laius | 9,5 mm |
| Sügavus | 140,6 mm |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Aku tüüp | AAAA |
| Nuppude arv | 2 |
| Rakendatavus | Universaalne |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |