| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Rysik Leitz Stift 2in1 | €15.60 |
|
www.proline.lv |
Leitz Complete 2 in 1 Stylus for touchscreen devices | €18.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme ühilduvus | Universaalne |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Silikoon |
| Sisseehitatud pastakas | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 10 g |
| Laius | 128 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |