Tootja: Yealink
Mudel: 1304007
EAN: 0841885101488
Yealink CP960 Skype for Business Edition. Toote tüüp: IP konverentstelefon, Kontrolli tüüp: Nööbid, Puudutus, Toote värv: Must, Hõbe. USB-pistmiku tüüp: Micro-USB B, USB tüüp A. Voolutarve (toide üle võrgu (PoE)): 9,18 W. Laius: 338 mm, Sügavus: 338 mm, Kõrgus: 74 mm. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | IP konverentstelefon |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Puudutus |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 12,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 720 x 1280 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Audiosüsteemi täisdupleks | |
| Häälekoodekid | AGC, AJB, CNG, G.722, G.722.1C, G.723, G.726, G.729, G.729A, OPUS, PCMA, PLC, Siid, VAD, iLBC |
| Toetatud mikrofonide arv (max) | 2 |
| Mikrofoni massiivide arv | 3 |
| Kajaeemaldus | |
| Müravähendus | |
| Mikrofoni toimimisulatus | 6 m |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Konverentsi kõneviiside arv | 5 |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4/IPv6, SNTP, UDP/TCP/DNS-SRV |
| Turvaalgoritmid | AES, HTTPS, MD5, SSL/TLS |
| Autentimismeetod | Digest |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| VoIP-kontode arv | 1 |
| Konverentskõne | |
| Hädakutsung | Jah |
| Kõnesuunamine | |
| Otsevalimine | Y |
| Anonüümne kõne | Jah |
| Anonüümsest kõnest keeldumine | Jah |
| Kõne salvestamine | |
| Ootel kõne | |
| Ootel kõne | |
| Kõneedastus | |
| Helistamiste ajalugu | |
| Tagasihelistamine | |
| Telefoniraamatu maht | 1000 sisestust |
| Helitugevuse kontroll | Jah |
| Busy Lamp Field (BLF) | Jah |
| Kaabliluku pesa | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite võimsus | 10 W |
| Kõlari läbimõõt | 5,6 cm |
| Ühilduvad tooted | Skype for Business |
| Sertifikaat | CE, FCC,RoHS, REACH, ISO 9001, CCC |
| Võimsus | |
| Voolutarve (toide üle võrgu (PoE)) | 9,18 W |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 pesade arv | 1 |
| USB port | |
| USB versioon | 2.0 |
| USB-pistmiku tüüp | Micro-USB B, USB tüüp A |
| USB-portide hulk | 3 |
| Audio sisendportide arv | 2 |
| Audio väljundportide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 338 mm |
| Sügavus | 338 mm |
| Kõrgus | 74 mm |
| Pakendi laius | 392 mm |
| Pakendi sügavus | 405 mm |
| Pakendi kõrgus | 141 mm |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kõnede haldamine | |
| Kohalik valimisplaan | |
| Blokeeritute nimekirja kandmine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,4 kg |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 589 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 5,6 kg |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 421 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 401 mm |