| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
WMF 0415430011 LONO Kontaktgrill 2-in-1, Tischgrill (0415430011) | €137.50 |
|
direkt.jacob.de |
WMF 0415430011 LONO Kontaktgrill 2-in-1, Tischgrill (0415430011) | €146.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Toote kuju | Nelinurkne |
| Reguleeritav termostaat | |
| Nakkumatu kate | |
| Kontrolli tüüp | Sensor |
| Kaas | |
| Rasvavann | |
| Aluse materjal | Alumiinium |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Lihtne puhastada | |
| Lukustatav | |
| Turvalukustus | |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 413 mm |
| Kõrgus | 117 mm |