Tootja: Tristar
Mudel: GR-2854
EAN: 8713016080653
Tristar GR-2854. Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast, Toote kuju: Nelinurkne. Võimsus: 1000 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 / 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,85 m, Kaal: 1,56 kg. Pakendi laius: 130 mm, Pakendi sügavus: 317 mm, Pakendi kõrgus: 285 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 2024 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 4052 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC): 4704 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tristar GR-2854 kontaktgrill | €70.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote kuju | Nelinurkne |
| Funktsioonide arv | 1 |
| Reguleeritav termostaat | Ei |
| Nakkumatu kate | Jah |
| Küpsetuspind | 230 x 145 mm |
| Kaas | Jah |
| Kaane osad | Hingedega kaas |
| Jalad | Jah |
| Jalgade arv | 4 jalg(ad) |
| Tilkumisalus | Jah |
| Eemaldatav tilkumisalus | Jah |
| Eemaldatav plaat | Ei |
| Jahe(dad) käepide(med) | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Turvalukustus | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Vertikaalne hoiustamine | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,85 m |
| Kaal | 1,56 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 317 mm |
| Pakendi kaal | 1,82 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2024 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4052 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 4704 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 337 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 605 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016080660 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 22 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 88 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 88 tk |