Tootja: Tefal
Mudel: TG800012
EAN: 3168430114357
Tefal TG8000. Koguvõimsus: 2400 W, Tüüp: Grill, Kuumuse allikas: Elektriline. Toote värv: Must, Hõbe, Toiduvalmistamise ala kuju: Nelinurkne, Korpuse materjal: Plast. Kontrolli tüüp: Pöörlev. Laius: 599 mm, Sügavus: 408 mm, Kõrgus: 130 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Koguvõimsus | 2400 W |
| Tüüp | Grill |
| Kuumuse allikas | Elektriline |
| Reguleeritav termostaat | |
| Plaatide/riiulite arv | 2 |
| Suitsutamise funktsioon | |
| Toiduvalmistamise ala | 1500 cm² |
| Päritoluriik | Prantsusmaa |
| Disain | |
| Küpsetuspind | 450 x 300 mm |
| Kaas | |
| Sisseehitatud võimekus | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Nelinurkne |
| Korpuse materjal | Plast |
| Ergonoomika | |
| Rullikrattad | |
| Jalad | |
| Libisemiskindel alus | |
| Lihtne puhastada | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 599 mm |
| Sügavus | 408 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Kaal | 6,1 kg |