Tootja: Tefal
Mudel: GC712812
EAN: 3016661149559
Tefal OptiGrill + GC712812. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Roostevaba teras, Toote kuju: Nelinurkne. Juhtme pikkus: 0,8 m, Laius: 365 mm, Sügavus: 365 mm. Pakendi laius: 229 mm, Pakendi sügavus: 399 mm, Pakendi kõrgus: 369 mm. Kaubaaluse brutolaius: 80 cm, Kaubaaluse brutopikkus: 120 cm, Kaubaaluse brutokõrgus: 109,8 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Toote kuju | Nelinurkne |
| Toiduvalmistamise programmide arv | 6 |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Nakkumatu kate | Jah |
| Küpsetuspind | 30 x 20 mm |
| Toiduvalmistamisanuma kate | PTFE |
| Eemaldatav tilkumisalus | Jah |
| Eemaldatav plaat | Jah |
| Aluse materjal | Alumiinium |
| Käepideme materjal | Termoplast |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Inimeste arv | 4 isik(ut) |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Automaatküpsetamise funktsioon | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| LED-indikaatorid | Valmis, Temperatuur |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 365 mm |
| Kõrgus | 175 mm |
| Kaal | 4,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kõrgus | 369 mm |
| Pakendi kaal | 5,97 kg |
| Pakendi sügavus | 399 mm |
| Pakendi laius | 229 mm |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 109,8 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 116,5 kg |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 8 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 16 tk |