Tootja: Tefal
Mudel: GC772810
EAN: 3168437250713
Tefal OptiGrill 2in1 GC772810. Toote värv: Must, Toote kuju: Nelinurkne, Kontrolli tüüp: Nööbid. Võimsus: 2100 W, Pistiku tüüp: Tüüp C. Juhtme pikkus: 0,8 m, Laius: 367 mm, Sügavus: 345 mm. Pakendi laius: 212 mm, Pakendi sügavus: 466 mm, Pakendi kõrgus: 412 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 605 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 1235 tk, Tooteid kaubaaluse kihi kohta: 7 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Tefal GC 7728 Optigrill 2in1 black | €261.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toote kuju | Nelinurkne |
| Toiduvalmistamise programmide arv | 9 |
| Nakkumatu kate | Jah |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Grillimisala | 600 cm² |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 tsoon(id) |
| Kaas | Jah |
| Kaane osad | Hingedega kaas |
| Kaane avamise nurk | 180 ° |
| Tilkumisalus | Jah |
| Eemaldatav tilkumisalus | Jah |
| Eemaldatav plaat | Jah |
| Käepideme materjal | Termoplast |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Inimeste arv | 4 isik(ut) |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2100 W |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,8 m |
| Laius | 367 mm |
| Sügavus | 345 mm |
| Kõrgus | 189 mm |
| Kaal | 6,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 466 mm |
| Pakendi kõrgus | 412 mm |
| Pakendi laius | 212 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 605 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1235 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 7 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 14 tk |