Tootja: Siemens
Mudel: TI353201RW
EAN: 4242003848876
Siemens iQ300 TI353201RW. Toote tüüp: Espressomasin, Kohvimasina tüüp: Täisautomaatne, Veemahuti suurus: 1,4 l, Kohvi masinasse panemine: Kohvioad, Keedetud kohvi anum: Tass, Mahutavus tassides: 1 tassi, Sisseehitatud jahvataja. Kuvamise tüüp: LCD. Võimsus: 1300 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Toote tüüp | Espressomasin |
| Veemahuti suurus | 1,4 l |
| Kohvimasina tüüp | Täisautomaatne |
| Kohvi masinasse panemine | Kohvioad |
| Keedetud kohvi anum | Tass |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Maksimaalne töörõhk | 15 baari |
| Sisseehitatud jahvataja | |
| Jahvataja tüüp | Keraamiline jahvati |
| Reguleeritav jahvatusprogramm | |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Sisseehitatud piimavahustaja | |
| Reguleeritav kohvitila kõrgus | |
| Veefilter | |
| Veekareduse valija | |
| Programmeeritav | |
| Lubja eemaldamise funktsioon | |
| Isepuhastuv | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Sertifikaat | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Ergonoomika | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Eemaldatav kapslisalv | |
| Eemaldatav veemahuti | |
| Eemaldatav tilkumisalus | |
| Eemaldatavad paagid | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Lihtne puhastada | |
| Lihtne kasutada | |
| Katlakivi indikaator | |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Kohvi valmistamine | |
| Espresso valmistamine | |
| Cappuccino valmistamine | |
| Latte macchiato valmistamine | |
| Kuuma piima valmistamine | |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 81 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 122 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,05 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 32 tk |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1300 W |
| AC-sisendpinge | 220–240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Programmeeritav automaatne väljalülitamine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 383 mm |
| Sügavus | 251 mm |
| Kõrgus | 433 mm |
| Kaal | 7,36 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 305 mm |
| Pakendi sügavus | 405 mm |
| Pakendi kõrgus | 475 mm |
| Pakendi kaal | 8,2 kg |