Tootja: Krups
Mudel: XN900810
EAN: 0010942220923
Krups Nespresso XN900. Toote tüüp: Espressomasin, Kohvimasina tüüp: Poolautomaatne, Veemahuti suurus: 1,8 l, Kohvi masinasse panemine: Kohvikapsel, Keedetud kohvi anum: Tass. Võimsus: 1260 W. Toote värv: Must, Roostevaba teras
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Seadme paigaldus | Tööpinna peal |
| Toote tüüp | Espressomasin |
| Veemahuti suurus | 1,8 l |
| Kohvimasina tüüp | Poolautomaatne |
| Kohvi masinasse panemine | Kohvikapsel |
| Keedetud kohvi anum | Tass |
| Sisseehitatud jahvataja | Ei |
| Soojenemisaeg | 40 s |
| Päritoluriik | Ukraina |
| Ergonoomika | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Eemaldatav veemahuti | Jah |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Kohvi valmistamine | Jah |
| Espresso valmistamine | Jah |
| Cappuccino valmistamine | Ei |
| Lungo valmistamine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 620 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1260 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 1512 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 176,2 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 191,9 kg |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1260 W |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Programmeeritav automaatne väljalülitamine | Jah |
| Automaatne toite väljalülitamine pärast (max) | 9 min |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 232 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 325 mm |
| Kaal | 4,58 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 277 mm |
| Pakendi sügavus | 375 mm |
| Pakendi kõrgus | 382 mm |
| Pakendi kaal | 5,34 kg |