Tootja: Philips by Signify
Mudel: 50191/87/PN
EAN: 8718696160206
Philips myLiving 5019187PN. Toote tüüp: Süvistatav kohtvalgusti. Tarviku/korgi tüüp: GU10. Sobib siseruumis kasutamiseks, Plafooni kuju: Nelinurkne. Pirnide arv: 1 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Tuhmistatav. Sisendpinge: 220-240 V. Toote värv: Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote tüüp | Süvistatav kohtvalgusti |
| Toote värv | Hall |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Plafooni kuju | Nelinurkne |
| Sobiv asukoht | Magamistuba, Elutuba |
| Korpuse materjal | Plast |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Kaitseklaas | II |
| Valgustuse stiil | Funktsionaalne |
| Kaitseomadused | Roostekindel, Tolmukindel |
| Tüüp | Recessed spot light |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | GU10 |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Ei |
| Pirni tüüp | LED |
| Ühilduv pirnitüüp | LED |
| Asenduspirni võimsus (max) | 5,5 W |
| Valgustehnoloogia | |
| Silmade mugavus | Ei |
| Täielik valgusvoog | 3X500 lm lm |
| Ergonoomika | |
| Tuhmistatav | Jah |
| Dimmerdatav | Jah |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 90 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Pikkus | 90 mm |
| Kaal | 112 g |
| Pesade kaugus | 10 cm |
| Süvistatud pikkus | 7 cm |
| Süvistatud laius | 7 cm |
| Väljalõike pikkus | 7,0 mm |
| Väljalõike laius | 7,0 mm |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 53 mm |
| Pakendi sügavus | 103 mm |
| Pakendi kõrgus | 158 mm |
| Pakendi kaal | 166 g |
| Pakendi pikkus | 1,03 cm |
| Pakendi netokaal | 112 g |
| Tehnilised andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005416701 |
| SAP laius tüki kohta | 103,000 cm |
| Pakendi kogukaal | 166 g |
| Netokaal | 112 g |
| Ainult LEDi jaoks | Jah |
| Lihtne vahetada pirni | Jah |
| Rooste- ja tolmuvastane | Jah |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 0,166 g |
| SAP pikkus tüki kohta | 53,000 cm |
| SAP kõrgus tüki kohta | 158,000 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A++, B, C, D, E |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696229903 |
| Logistika andmed | |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696160206 |