Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514251007
EAN: 8719514251007
Philips Funktsionaalne 8719514251007. Toote tüüp: Süvistatav kohtvalgusti. Tarviku/korgi tüüp: Mittevahetatav(ad) pirn(id). Sobib siseruumis kasutamiseks, Plafooni kuju: Ümmargune. Pirni tüüp: LED, Värvitemperatuur (maks): 4000 K, Valgusvoog: 1300 lm. Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Sisendpinge: 220-240 V. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
LED Allvalgusti Philips Downlight 1300 lm 17 W (4000 K) | €19.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | Süvistatav kohtvalgusti |
| Toote värv | Valge |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Plafooni kuju | Ümmargune |
| Sobiv asukoht | Funktsionaalne |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaitseklaas | II |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Tüüp | Downlight |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Jah |
| Pirni tüüp | LED |
| Pirni võimsus | 16,5 W |
| Värvitemperatuur (min) | 4000 K |
| Värvitemperatuur (maks) | 4000 K |
| Pirni eluiga | 15000 h |
| Valgusvoog | 1300 lm |
| Kiirgusnurk | 110 ° |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Valgustehnoloogia | |
| Täielik valgusvoog | 1300 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Ei |
| Tuhmistatav | Ei |
| Valguse hämardamine puldiga | Ei |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Ei |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170,1 mm |
| Sügavus | 170,1 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Pikkus | 170,1 mm |
| Läbimõõt | 17 cm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 17,3 mm |
| Pakendi sügavus | 5,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 17,6 mm |
| Pakendi netokaal | 230 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 220-240 Hz |
| Tehnilised andmed | |
| Keskosa kuulub komplekti | Jah |
| 12NC logistikakood(id) | 915005784231 |
| SAP laius tüki kohta | 17,300 cm |
| Pakendi kogukaal | 280 g |
| Netokaal | 230 g |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 277 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 17,600 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 5,700 cm |
| Muud funktsioonid | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8719514251014 |
| Logistika andmed | |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8719514251007 |