Tootja: Philips by Signify
Mudel: 59243/17/E7
Philips Essentials Süvik-kohtvalgusti. Toote tüüp: Süvistatav kohtvalgusti. Tarviku/korgi tüüp: GU10. Sobib siseruumis kasutamiseks. Pirnide arv: 3 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Sisendpinge: 220-240 V. Toote värv: Kroom
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote tüüp | Süvistatav kohtvalgusti |
| Toote värv | Kroom |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Sobiv asukoht | Magamistuba, Funktsionaalne, Elutuba |
| Korpuse materjal | Metall |
| Kaitseklaas | II |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Valgustuse stiil | Funktsionaalne |
| Tüüp | Spot light |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | GU10 |
| Pirnide arv | 3 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | |
| Pirni tüüp | LED |
| Pirni eluiga | 30000 h |
| Ühilduva pirni energiaklass | D, E |
| Asenduspirni võimsus (max) | 50 W |
| Valgustehnoloogia | |
| Silmade mugavus | |
| Täielik valgusvoog | 500 lm lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 90 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Pikkus | 90 mm |
| Läbimõõt | 9 cm |
| Kaal | 80 g |
| Pesade kaugus | 10 cm |
| Süvistatud läbimõõt | 7,5 cm |
| Väljalõike pikkus | 7,5 cm |
| Väljalõike laius | 7,5 cm |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 190 g |
| Pakendi pikkus | 10 cm |
| Pakendi netokaal | 80 g |
| Muud funktsioonid | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696222331 |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, A++, B, C, D, E |
| Tehnilised andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005223501 |
| Paigaldage toode käeulatusest kaugemale | |
| Netokaal | 80 g |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 0,190 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 280,000 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 50,000 cm |
| Pakendi kogukaal | 190 g |
| SAP laius tüki kohta | 100,000 cm |
| Logistika andmed | |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696133385 |