Tootja: Philips
Mudel: SWV2516W/10
EAN: 8710895994897
Philips SWV2516W/10. Kaabli pikkus: 1,5 m, Konnektor 1 sugu: Meessoost, Konnektor 2 sugu: Naissoost. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 95 mm, Pakendi kõrgus: 37 mm. Transpordikasti kõrgus: 10,5 cm, Transpordikasti pikkus: 24,3 cm, Transpordikasti laius: 15,6 cm. Sisemise kartongpakendi brutokaal: 0,5 kg, Sisemise kartongpakendi netokaal: 0,32 kg, Sisemise kartongpakendi kogus: 4 tk. Välise kartongpakendi brutokaal: 3,48 kg, Välise kartongpakendi netokaal: 1,92 kg, Väliste kartongpakendite kogus: 24 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips SWV2516W/10 koaksiaalkaabel 1,5 m Valge | €15.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Toote värv | Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 0,1 kg |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8710895994897 |
| Pakendi netokaal | 0,0800 kg |
| Pakendi tareeritud kaal | 0,0200 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti pikkus | 24,3 cm |
| Transpordikasti laius | 15,6 cm |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 8710895999830 |
| Transpordikasti kõrgus | 10,5 cm |
| Põhikasti (välimise) laius | 336 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 350 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 262 mm |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8710895999847 |
| Sisemine kartongpakend | |
| Sisemise kartongpakendi tareeritud kaal | 0,18 kg |
| Sisemise kartongpakendi kogus | 4 tk |
| Sisemise kartongpakendi netokaal | 0,32 kg |
| Sisemise kartongpakendi brutokaal | 0,5 kg |
| Väline kartongpakend | |
| Välise kartongpakendi netokaal | 1,92 kg |
| Väliste kartongpakendite kogus | 24 tk |
| Välise kartongpakendi tareeritud kaal | 1,56 kg |
| Välise kartongpakendi brutokaal | 3,48 kg |