Tootja: Zalman
Mudel: ZM-K350M
EAN: 0823884203592
Zalman ZM-K350M. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvide arv: 112. Kaabli pikkus: 1,45 m. Soovituslik kasutus: Kodu. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Zalman ZM-K350M klaviatuur USB Must | €13.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kodu |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Klaviatuuri klahvide arv | 112 |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Otstarve | PC/server |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,45 m |
| Disain | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | ABS-sünteetika |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 481 x 182 x 32 mm |
| Klaviatuuri kaal | 568 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |