Tootja: Trust
Mudel: 23977
EAN: 8713439239775
Trust TKM-250. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: USB. Kaabli pikkus: 1,8 m. Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Trust TKM-250 klaviatuur Hiir kaasa arvatud USB Hispaania Must | €14.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Hiire juhtme pikkus | 1,8 m |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri keel | Spanish |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Windows-klahv | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| LED-indikaatorid | |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 449 x 148 x 30 mm |
| Klaviatuuri kaal | 448 g |
| Hiire kaal | 100 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |