Tootja: ROCCAT
Mudel: ROC-12-275
EAN: 0731855502752
ROCCAT Vulcan TKL. Klaviatuuri kujutegur: Tenkeyless (80–87%) numbriteta. Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Mehaaniline klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED. Soovituslik kasutus: Kodu. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ROCCAT Vulcan TKL (Switch Titan Speed) | €129.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kodu |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Mechanical |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse |
| Osutamisseade | Ei |
| Klaviatuuri kujutegur | Tenkeyless (80–87%) numbriteta |
| Numbriklaviatuur | No |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 50 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | Jah |
| Multimeediaklahvid | Jah |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Klahvi liikumisteekond | 1,4 mm |
| Pollimise kiirus | 1000 Hz |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Tagantvalgustuse värv | Multicolour |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | Jah |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 360 x 133,3 x 34 mm |
| Klaviatuuri kaal | 660 g |
| Kaal | 961,6 g |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 173 mm |
| Laius | 384 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 402 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 289 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,1 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 384 tk |