Tootja: NGS
Mudel: NGS-KEYBOARD-0369
EAN: 8435430619324
NGS SPELL KIT. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: USB + Bluetooth, Klaviatuuri paigutus: AZERTY. Randmetugi. Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Liikumise resolutsioon | 2400 DPI |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (hiir) | 2 |
| Hiire sees/väljas lüliti | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Seadme liides | USB + Bluetooth |
| Klaviatuuri paigutus | AZERTY |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Klaviatuuri klahviprofiil | Madal profiil |
| Multiseadme tugi | |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Kiirklahvide arv | 10 |
| Multimeediaklahvid | |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Sertifikaat | CE |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Ergonoomiline disain | |
| Randmetugi | |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Plast |
| Kaitseomadused | Tolmukindel |
| LED-indikaatorid | |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Nanovastuvõtja |
| Akud kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Kasutusjuhend | |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| Pakendi laius | 540 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 54 mm |
| Pakendi kaal | 800 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 445 x 200 x 25 mm |
| Klaviatuuri kaal | 680 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 120 x 80 x 50 mm |
| Hiire kaal | 106 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 560 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 230 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,24 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 90 tk |