Tootja: MSI
Mudel: VIGOR GK20
EAN: 0824142221822
MSI VIGOR GK20. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Membraaniga klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTZ. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED, Randmetugi. Kaabli pikkus: 1,8 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Klawiatura MSI Vigor GK20 (S11-04US261-CLA) | €33.56 |
|
oreol.eu |
Игровые клавиатуры MSI VIGOR GK20 Keyboard - OReol.eu | €38.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 12 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Tagantvalgustuse värv | Multicolour |
| Kohandatav taustavalgus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Mitme klahvi samaaegse all hoidmise võimalus (anti-ghosting) | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 455,2 x 171,3 x 343 mm |
| Klaviatuuri kaal | 866,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi kaal | 1,26 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |