Tootja: Microsoft
Mudel: PP3-00010
EAN: 0889842000436
Microsoft Wireless Desktop 3050. Klaviatuuri kujutegur: Full-size (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: AZERTY. Randmetugi. Soovituslik kasutus: Kodu. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft Wireless Desktop 3050 PP3-00010 | €65.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kodu |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | AZERTY |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 3 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| USB-jaotur | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | BlueTrack |
| Liikumise resolutsioon | 8000 DPI |
| Nuppude arv | 5 |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (hiir) | 2 |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 15 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku tüüp | AA |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja mõõdud (l x s x k) | 15,8 x 46,5 x 7,85 mm |
| Vastuvõtja kaal | 5 g |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 65 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Home, Windows 7 Home Premium, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Minimaalne kõvakettaruum | 150 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 199 x 467 x 44,3 mm |
| Klaviatuuri kaal | 829 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 70,2 x 116,7 x 42,2 mm |
| Hiire kaal | 152 g |