| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft Wireless Desktop 2000 RF Wireless Black | €50.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | Raadioside |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | BlueTrack |
| Nuppude arv | 3 |
| Kerimine | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Aku LED-indikaator | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 447 x 185 x 0 mm |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 67 x 116,1 x 0 mm |