Tootja: Microsoft
Mudel: L5V-00001
EAN: 0021111545211
Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop. Klaviatuuri stiil: Kõver. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside. Randmetugi. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop keyboard RF Wireless US English Black | €157.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | BlueTrack |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Nuppude arv | 7 |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (hiir) | 2 |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri keel | Ameerika inglise keel |
| Numbriklaviatuur | |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Otstarve | PC/server |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Kõver |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 3 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AAA |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Pakendi andmed | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja mõõdud (l x s x k) | 13,7 x 27,5 x 4,5 mm |
| Vastuvõtja kaal | 2,5 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 65 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 392 x 228 x 59 mm |
| Klaviatuuri kaal | 842 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 74,9 x 98,2 x 56,7 mm |
| Hiire kaal | 155 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |