Tootja: Microsoft
Mudel: B2M-00006
EAN: 0882224015226
Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Kõver. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri paigutus: QWERTY. Randmetugi. Kaabli pikkus: 1,53 m. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must, Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Ameerika inglise keel |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 1 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Otstarve | PC/server |
| Suumimiliugur | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Kõver |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| LED-indikaatorid | |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,53 m |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 65 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 503 x 262 x 82,8 mm |
| Klaviatuuri kaal | 1,3 kg |