Tootja: Microsoft
Mudel: PY9-00019
EAN: 0885370997866
Microsoft 850. Klaviatuuri kujutegur: Full-size (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft 850 keyboard RF Wireless QWERTY UK English Black | €44.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (hiir) | 2 |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Briti inglise keel |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 5 miljonit tähemärki |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Otstarve | PC/server |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 5 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AAA |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku eluiga | 15 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja mõõdud (l x s x k) | 15 x 6,89 x 27,6 mm |
| Vastuvõtja kaal | 2,8 g |
| Akud kaasa arvatud | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 65 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 227 x 486 x 45,7 mm |
| Klaviatuuri kaal | 601 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 58,3 x 113 x 39,6 mm |
| Hiire kaal | 65,9 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |