Tootja: Mars Gaming
Mudel: MKTKLES
EAN: 4718009158498
Mars Gaming MKTKLES. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Mehaaniline klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED. Kaabli pikkus: 1,5 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Mars Gaming MKTKLES klaviatuur USB QWERTY Hispaania Must | €15.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Mechanical |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Spanish |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvilüliti tehnoloogia | Mars Gaming H-Mechanical Red |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Programmeeritavad kiirklahvid | |
| Multimeediaklahvid | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Tagantvalgustuse värv | Multicolour |
| Kohandatav taustavalgus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | ABS-sünteetika, Alumiinium |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Mitme klahvi samaaegse all hoidmise võimalus (anti-ghosting) | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsustarve | 300 mA |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 365 x 136 x 38 mm |
| Klaviatuuri kaal | 618 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |