Tootja: Mars Gaming
Mudel: MCPTKLES
EAN: 4710562755442
Mars Gaming MCPTKLES. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Membraaniga klahvlüliti. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED. Kaabli pikkus: 1,5 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Mars Gaming MCPTKLES klaviatuur Hiir kaasa arvatud USB Hispaania Must | €21.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Nuppude arv | 6 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Hiire juhtme pikkus | 1,6 m |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Klaviatuuri keel | Spanish |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 20 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Mitme klahvi samaaegse all hoidmise võimalus (anti-ghosting) | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 359 x 131 x 34 mm |
| Klaviatuuri kaal | 490 g |
| Hiire kaal | 92 g |
| Peakomplekti mõõdud (L x S x K) | 116 x 62 x 38 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 440 mm |
| Pakendi sügavus | 159 mm |
| Pakendi kõrgus | 44 mm |