Tootja: Logitech
Mudel: 920-006240
EAN: 5099206051409
Logitech Wireless Performance Combo MX800. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: QWERTZ, Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kerimissuund | Vertikaalne/horisontaalne |
| Kummist käepidemed | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Šveitsi |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Otstarve | Universaalne |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Unifying receiver |
| Ühendav vastuvõtja | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi laius | 85 mm |
| Pakendi sügavus | 462 mm |
| Pakendi kõrgus | 205 mm |
| Pakendi kaal | 1,68 kg |
| Disain | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Ergonoomiline disain | |
| Randmetugi | |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Võimsus | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Aku mahtuvus | 5,55 Wh |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 476 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 218 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,7 kg |