Tootja: Logitech
Mudel: 920-006239
EAN: 4053162427877
Logitech Wireless Performance Combo MX800. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: QWERTZ, Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Kerimine | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Osutamisseade | Ei |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Kiirklahvid | Jah |
| Programmeeritavad kiirklahvid | Jah |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| USB-jaotur | Ei |
| Otstarve | PC/server |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | Ei |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Unifying receiver |
| Ühendav vastuvõtja | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi laius | 85 mm |
| Pakendi sügavus | 462 mm |
| Pakendi kõrgus | 205 mm |
| Pakendi kaal | 1,68 kg |
| Võimsus | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Aku mahtuvus | 5,55 Wh |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 462 x 200 x 80 mm |
| Kaal | 1,77 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 476 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 218 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,7 kg |