Tootja: Logitech
Mudel: 920-003745
EAN: 0013088334868
Logitech Wireless Keyboard K270. Klaviatuuri kujutegur: Full-size (100%), Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Soovituslik kasutus: Universaalne. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Isehäälestuv | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku mahutavus | 1000 mAh |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Disain | |
| Ergonoomiline disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| LED-indikaatorid | |
| Pakendi andmed | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Unifying receiver |
| Ühendav vastuvõtja | |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| Pakendi laius | 31,8 mm |
| Pakendi sügavus | 454,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 158,8 mm |
| Pakendi kaal | 658 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Nõutav USB | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 441,5 x 22 x 149 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 137 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 464 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 174 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3 kg |