Tootja: Logitech
Mudel: 920-009841
EAN: 5099206092136
Logitech MX Keys f/ Mac. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Seadme liides: RF juhtmeta ühendus + Bluetooth, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Logitech MX Keys f/ Mac klaviatuur RF juhtmeta ühendus + Bluetooth QWERTY Itaalia Hall | €161.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Itaalia |
| Osutamisseade | Ei |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Multiseadme tugi | Jah |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Tagantvalgustuse värv | Valge |
| Kohandatav taustavalgus | Jah |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | Ei |
| Toote värv | Hall |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Unifying receiver |
| Vastuvõtja mõõdud (l x s x k) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Vastuvõtja kaal | 2 g |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 147,5 mm |
| Pakendi sügavus | 450,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 39,5 mm |
| Pakendi kaal | 1,15 kg |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Klaviatuuri patareide tüüp | Sisseehitatud aku |
| Patareide arv (klaviatuur) | 1 |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 1500 mAh |
| Aku mahtuvus | 5,55 Wh |
| Taaslaetav | Jah |
| Laadimise allikas | USB tüüp-C |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | iPadOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 430,2 x 131,6 x 20,5 mm |
| Klaviatuuri kaal | 810 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Põhikasti (välimise) laius | 169 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 459 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 163 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,91 kg |