Tootja: Logitech
Mudel: 920-006091
EAN: 5054484618379
Logitech K830. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Seadme liides: RF juhtmeta ühendus + Bluetooth, Klaviatuuri paigutus: QWERTY. Tagantvalgustuse tüüp: LED. Kaabli pikkus: 1,3 m. Soovituslik kasutus: Kodu. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kodu |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Briti inglise keel |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 5 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| USB-jaotur | |
| Otstarve | TV/HTPC |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Vaiksed klahvid | |
| Müratase | 55 dB |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tagantvalgustuse värv | Valge |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Aku LED-indikaator | |
| Funktsioonid | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kaabli pikkus | 1,3 m |
| Pikendusjuhtme pikkus | 1,5 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 240 h |
| Taaslaetav | |
| Laadimise allikas | Micro-USB B |
| USB-laadija | |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Unifying receiver |
| Ühendav vastuvõtja | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi laius | 142 mm |
| Pakendi sügavus | 385 mm |
| Pakendi kõrgus | 42 mm |
| Pakendi kaal | 831 g |
| Pakendi ruumala | 2296 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 5.0, Android 5.1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 367 x 125,3 x 16,5 mm |
| Klaviatuuri kaal | 495 g |
| Puuteplaadi diagonaal | 8,89 cm |
| Puuteplaadi laius | 8 cm |
| Puuteplaadi kõrgus | 5,2 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 50992060498819 |
| Põhikasti (välimise) laius | 222 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 295 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,64 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 26200 cm³ |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 650 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 11510 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 23640 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 27070 tk |