Tootja: Logitech
Mudel: 920-008873
EAN: 5099206079038
Logitech K120 Corded Keyboard. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB. Kaabli pikkus: 1,5 m. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Logitech K120 Corded Keyboard klaviatuur USB Must | €22.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB-jaotur | |
| Otstarve | PC/server |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 450 x 155 x 23,5 mm |
| Klaviatuuri kaal | 550 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 28,6 mm |
| Pakendi sügavus | 468,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 184,2 mm |
| Pakendi kaal | 756,5 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 162 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 486 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 402 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,32 kg |