Tootja: Logitech
Mudel: 920-005687
EAN: 5054629400388
Logitech Illuminated Keyboard k740. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri paigutus: QWERTZ. Randmetugi. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Logitech K740 keyboard USB QWERTZ German Black | €96.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Otstarve | PC/server |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse värv | Valge |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri kaal | 1,05 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Põhikasti (välimise) laius | 296 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 494 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 243 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 34 mm |
| Pakendi sügavus | 474 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 1,44 kg |