Tootja: Logitech
Mudel: 920-002550
EAN: 5099206020580
Logitech Desktop MK120. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri paigutus: QWERTY. Kaabli pikkus: 1,5 m. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Klaviatuur Logitech DESKTOP MK120 CON CABLE CON CABLE | €33.21 |
|
mts.ee |
Logitech Desktop MK120 klaviatuur Hiir kaasa arvatud USB QWERTY Hispaania Must | €63.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Nuppude arv | 3 |
| Kerimine | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Hiire juhtme pikkus | 1,8 m |
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Spanish |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Veekindel kuni | 60 ml |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Isehäälestuv | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Ei |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Klaviatuuri kaal | 550 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 62 x 38 x 113 mm |
| Hiire kaal | 90 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Põhikasti (välimise) laius | 261 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 342 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 558 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,4 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | - Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Linux kernel 2.6+ |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 163 mm |
| Pakendi sügavus | 525 mm |
| Pakendi kõrgus | 49 mm |
| Pakendi kaal | 860 g |