| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo Business Black Preferred Pro USB - German keyboard QWERTZ | €163.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 453 x 185 x 34 mm |
| Klaviatuuri kaal | 1,27 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Kõrgus | 1.3 in mm |
| Laius | 17.8 in mm |
| Sügavus | 7.3 in mm |
| I/O-pordid | USB |