Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse, Saksa keel |
| Osutamisseade | Ei |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri klahvide arv | 106 |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Sertifikaat | CB, cTUVus, TUV Mark, CE EMC, BIS, FCC, VCCI, BSMI, KCC |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsustarve | 100 mA |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 445 x 162 x 24 mm |
| Klaviatuuri kaal | 978 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 472 mm |
| Pakendi sügavus | 206 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 1,58 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |