Tootja: Lenovo
Mudel: 4X30L79917
EAN: 0190725476898
Lenovo 4X30L79917. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Membraaniga klahvlüliti, Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
Lenovo 4X30L79917, Volle Größe (100%), Kabelgebunden, USB, Membran Key Switch, Schwarz, Maus enthalt | €37.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Nuppude arv | 3 |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse, Saksa keel, Šveitsi |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Kiirklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB-jaotur | |
| Otstarve | PC/server |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Vaiksed klahvid | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri kaal | 570 g |
| Hiire kaal | 69 g |
| Funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |