Tootja: iggual
Mudel: IGG317860
EAN: 8435364317860
iggual CK-BUSINESS-105T. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%), Seadme liides: USB, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Klaviatuuri klahvide arv: 105. Kaabli pikkus: 1,4 m. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual CK-BUSINESS-105T klaviatuur USB QWERTY Must | €9.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide arv | 105 |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Multimeediaklahvid | |
| USB-jaotur | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | |
| Funktsioonid | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Kaabli pikkus | 1,4 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 444 x 144 x 22 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 450 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 545 g |