Tootja: StarTech.com
Mudel: KXT102
EAN: 0065030200868
StarTech.com 6 ft. PS/2 Keyboard/Mouse Extension Cable. Kaabli pikkus: 1,83 m, Toote värv: Beež, Pistmik(ud): 6 DIN Male, 6 DIN Female. Kaal: 69 g. Pakendi laius: 15 mm, Pakendi sügavus: 124 mm, Pakendi kõrgus: 216 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH 3M SFP | €60.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Pistmik(ud) | 6 DIN Male, 6 DIN Female |
| Toote värv | Beež |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 15 mm |
| Pakendi sügavus | 124 mm |
| Pakendi kõrgus | 216 mm |
| Pakendi kaal | 69 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 69 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |