Tootja: Hiditec
Mudel: GKE010005
EAN: 8436545693452
Hiditec GKE010005. Klaviatuuri kujutegur: 75%. Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, Seadme liides: USB + RF Wireless + Bluetooth, Klaviatuuri klahvilüliti: Mehaaniline klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Klaviatuuri klahvide arv: 85. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED. Kaabli pikkus: 1,5 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Seadme liides | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Mechanical |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Spanish |
| Osutamisseade | Ei |
| Klaviatuuri kujutegur | 75% |
| Numbriklaviatuur | No |
| Klahvikatete materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Klaviatuuri klahvide arv | 85 |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 50 miljonit tähemärki |
| Kiirklahvid | Jah |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Tagantvalgustuse värv | Multicolour |
| Kohandatav taustavalgus | Jah |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| Randmetugi | Ei |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| LED-indikaatorid | Klaviatuuri aku |
| Funktsioonid | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Eemaldatav kaabel | Jah |
| Käigultvahetus | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei, USB |
| Klaviatuuri patareide tüüp | Sisseehitatud aku |
| Akutehnoloogia | Liitium |
| Aku mahutavus | 2500 mAh |
| Taaslaetav | Jah |
| Peakomplekt | |
| Kaasas kõrvaklapid | Ei |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri kaal | 650 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |