Tootja: Hama
Mudel: 00182685
EAN: 4047443479662
Hama KMW-600. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%), Seadme liides: Raadioside, Klaviatuuri paigutus: QWERTZ, Klaviatuuri klahvide arv: 105. Randmetugi. Soovituslik kasutus: Kontor. Toote värv: Söehall, Must. Hiir kaasa arvatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "KMW-600" Multimedijski brezžični komplet tipkovnice in miške, črna/antracitna, QWERTZ DE | €35.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Nuppude arv | 6 |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Patareide arv (hiir) | 1 |
| Hiire sees/väljas lüliti | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Osutamisseade | Hiire nupud |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide arv | 105 |
| Sisse/välja lüliti | |
| Funktsioonid | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Patareide arv (klaviatuur) | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Disain | |
| Ergonoomiline disain | |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Söehall, Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 442 x 200 x 25 mm |
| Klaviatuuri kaal | 692 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 70 x 103 x 42 mm |
| Hiire kaal | 89 g |