Tootja: Gigabyte
Mudel: KM6300
EAN: 4719331551148
Gigabyte KM6300 klaviatuur USB-must on täissuuruses klaviatuur, mis on varustatud mugava ja taktiilse membraanklahvlülititega. Koos kaasneva hiirega, millel on 1000 DPI optiline andur, sobib see suurepäraselt igapäevaste arvutitööde jaoks. Klaviatuuril on 10 kiirklahvi, mida saab kasutada multimeedia rakenduste avamiseks ja Windowsi funktsioonide juhtimiseks. Lisaks on klaviatuuril täissuuruses numbrilaud kiireks numbrite sisestamiseks. Mõlemad, klaviatuur ja hiir, ühenduvad USB kaudu ning neid saab Plug and Play tehnoloogiaga hõlpsasti kasutada. Must värv annab sellele modernse ilme, mistõttu sobib see ideaalselt igasse töölauaseadistusse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Klaviatūra Klaviatūra KM6300 Wired combo with multimedia controls ENG | €21.25 |
|
www.pc21.fr |
Gigabyte KM6300 klaviatuur USB Must | €25.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Membraaniga klahvlüliti |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 10 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Kiirklahvid | |
| Kiirklahvide arv | 10 |
| Multimeediaklahvid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB-jaotur | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI |
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Kerimine | |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Hiire juhtme pikkus | 1,5 m |
| Hiire klahvide eluaeg | 3 miljonit tähemärki |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Isehäälestuv | |
| Disain | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Randmetugi | |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | |
| Toote värv | Must |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 440 x 153 x 25 mm |
| Klaviatuuri kaal | 488 g |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 62 x 105 x 41 mm |
| Hiire kaal | 83 g |