Tootja: Gigabyte
Mudel: AORUS K9 OPTICAL
EAN: 4719331550523
Gigabyte AORUS K9 Optical. Klaviatuuri kujutegur: Täissuuruses (100%). Klaviatuuri stiil: Sirge. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Mehaaniline klahvlüliti. Tagantvalgustuse tüüp: RGB LED. Kaabli pikkus: 2 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Mechanical |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 100 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB-jaotur | |
| Otstarve | PC/server |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Klahvi liikumisteekond | 4 mm |
| Aktiveerimissüsteem | 55 g |
| Pollimise kiirus | 1000 Hz |
| Klahvi vahe laius | 2 mm |
| Poolitatud klaviatuur | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | RGB LED |
| Tagantvalgustuse värv | Multicolour |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Värvide arv | 16,7 M |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Isehäälestuv | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 439 x 140 x 37 mm |
| Klaviatuuri kaal | 1,18 kg |