Tootja: CHERRY
Mudel: G84-5400LUMDE-2
EAN: 4025112071324
CHERRY XS Trackball G84-5400 klaviatuur on mõeldud kontorikasutuseks ning pakub mugavust ja funktsionaalsust. Klaviatuur on juhtmega ühendatud USB-liidesega ning sellel on QWERTZ klaviatuuri paigutus ja saksa keel. Klaviatuuril on 89 klahvi, sealhulgas Windows-klahv navigeerimiseks.
CHERRY XS Trackball G84-5400 klaviatuuril on sisseehitatud juhtkuul ja hiire nupud, mis muudavad klaviatuuri kasutamise veelgi mitmekülgsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Klaviatuuri sertifitseerimised nagu cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE ja BSMI tagavad selle kvaliteedi ja ohutusstandardid.
Klaviatuuril on ergonoomiline disain, mis tagab mugava kasutamise. See on täissuuruses (100%) klaviatuur, mis ei sisalda numbriklaviatuuri, muutes selle kompaktsemaks ja ruumisäästlikumaks. LED-indikaatorid aitavad teil jälgida klaviatuuri olekut ning must värvus annab klaviatuurile stiilse ja ajatu välimuse.
CHERRY XS Trackball G84-5400 klaviatuuril on juhtme pikkus 2,5 meetrit ning see on mõeldud kasutamiseks PC- ja serverikeskkonnas. Klaviatuur kasutab USB-toiteallikat ning selle energia tarbimine on madal, vaid 35mA.
Klaviatuur saab töötada laias temperatuurivahemikus, alates 0 kuni 50 kraadi Celciuse järgi kasutamisel ning -20 kuni 60 kraadi Celciuse järgi hoidmisel. Pakendi kaal on 670g ning selle sügavus, kõrgus ja laius on vastavalt 20mm, 196mm ja 393mm.
Kokkuvõttes on CHERRY XS Trackball G84-5400 klaviatuur usaldusväärne, mugav ning mitmekülgne klaviatuur, mis sobib suurepäraselt kontorikasutuseks ning neile, kes hindavad nii stiili kui ka funktsionaalsust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Klawiatura Cherry XS Trackball (G84-5400LUMDE-2) | €198.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Soovituslik kasutus | Kontor |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Osutamisseade | Juhtkuul + hiire nupud |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide arv | 89 |
| Klaviatuuri klahvide eluaeg | 20 miljonit tähemärki |
| Windows-klahv | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB-jaotur | |
| Otstarve | PC/server |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Sertifikaat | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
| Disain | |
| Tagantvalgustus | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Ergonoomiline disain | |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Mängu versioon | |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsustarve | 35 mA |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2,5 m |
| Isehäälestuv | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 374 x 20 x 139 mm |
| Klaviatuuri kaal | 540 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 393 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 196 mm |
| Pakendi kaal | 670 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 21 tk |